[zn. 1484] Záhradkárska chata - Dolinky
- Domy : Víkendové domy
- 47 000,00 €
- Pôvodný, zachovalý
- Považská Bystrica
Ponúkame na predaj peknú záhradnú chatku s murovanou pivnicou spolu s veľkou záhradou o celkovej výmere 394 m2, nachádzajúcu sa vo vysporiadanej záhradkárskej osade Dolinky v Považskej Bystrici. Chatka je o celkovej zastavanej výmere 17 m2, udržiavaná, kuchynka, veranda, podkrovie, suchá pivnica. Na pozemku sú ovocné stromy, vodovod na už. vodu, WC-suché, terasa, kompletné oplotenie. Prístup k osade a k pozemku je celoročný po spevnenej komunikácií. Chatka a pozemok sú v osobnom vlastníctve. Využitie je možné na oddych, rekreáciu, pestovanie a iné. Možnosť pripojenia na elektrinu. Pekný výhľad, slnečný pozemok a voľná ihneď. Treba vidieť. Bližšie informácie pri obhliadke.
Kontakt
Realitná, dražobná a poradenská kancelária Bc. Martin Miklovič
Bc. Martin Miklovič
Sládkovičova 1128/48, 017 01 Považská Bystrica
(budova hlavnej pošty, 2. poschodie, číslo dverí 36)
Telefón: 0908055705
E-mail: rk@realitymiklovic.sk
Ponúkam doleuvedené cenu a súhlasím s kontaktovaním pracovníkom realitnej kancelárie. Odoslaním formulára súhlasí odosielateľ so spracovaním údajov v informačnom systéme realitnej kancelárie, podľa zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.
Žiadosť o ďalšie informácie, dohodnutie si obhliadky alebo nahlásenie nepresnosti na stránke. Po odoslaní tohto formulára sa budeme snažiť, aby sme čo najskôr vyhoveli Vašej požiadavke.
Podobné nehnuteľnosti


Chcem predať
Chcem kúpiť
Zľava!


Vývoj cien
Slovník
Ak na stránke nájdete odborný výraz, ktorému nerozumiete, zadajte ho do políčka a v slovníku môžete vyhľadať jeho vysvetlenie:
O cene alebo o prípadnej zľave všetkých nehnuteľností rozhoduje vždy predávajúci.
Správy
Stavebníkov prekvapil pokles ich výkonov v zahraničí
Prezident Zväzu stavebného priemyslu Pavol Kováčik pre TREND tiež potvrdil, že na Slovensku sa aj pre konsolidácie spomaľuje výstavba budov
Investície takmer zdvojnásobili objem. Realitný trh prekvapil rekordmi
Kapitál, nájmy, výstavba a predajnosť bytov lámali vlani očakávania analytikov
Ceny bytov vystrelili o 121 percent. Lacné hypotéky ich môžu vyhnať vyššie
Realitný trh zrýchľuje, dostupnosť bývania zostáva napätá a neistá
Realitný trh sa približuje k cenovému stropu, zlacňovanie hypoték tlačí na ceny
Odborníci varujú pred napätím, investičným dopytom a rizikom korekcie na realitnom trhu
Na Slovensku chýbajú garáže. Niektoré sú už drahé ako rodinné domy
Mestá dlhodobo podceňujú výstavbu parkovacích kapacít
zdroj:etrend.sk
