top

[zn. 515] Stavebný pozemok s možnosťou rozdelenia.

Ponuka - Na predaj - Stavebný pozemok s možnosťou rozdelenia.
1/6 STOP

Ponúkame na predaj pekný a slnečný pozemok, určený na IBV a vhodný na výstavbu jedného alebo dvoch rodinných domov, nachádzajúci sa v obci Sverepec o celkovej výmere 2241 m2. Nachádza sa v mierne svahovitom teréne v tichej časti obce, v dosahu do 5 minút autom do centra Považskej Bystrice. Pozemok je prístupný z miestnej prístupovej asfaltovej komunikácie a inžinierske siete voda, plyn sa nachádzajú na hranici pozemku a elektro na pozemku. Orientácia pozemku JV a JZ, slnečný, šírka cca 55 m, dĺžka 40 m, diaľnica v dosahu do 5 minút cesty autom. Možnosť rozdelenia na dva pozemky o výmere cca 27 m x 40 m. Bližšie informácie pri obhliadke. Cena: 27,- EUR/m2.

Okres
Považská Bystrica
2241.0 m2
Nie
Áno
Áno
Nie
Áno
neznámy
ihneď
súkromné

Kontakt

Realitná, dražobná a poradenská kancelária Bc. Martin Miklovič
Bc. Martin Miklovič

Sládkovičova 1128/48, 017 01 Považská Bystrica
(budova hlavnej pošty, 2. poschodie, číslo dverí 36)
Telefón: 0908055705
E-mail: rk@realitymiklovic.sk

Ponúkam doleuvedené cenu a súhlasím s kontaktovaním pracovníkom realitnej kancelárie. Odoslaním formulára súhlasí odosielateľ so spracovaním údajov v informačnom systéme realitnej kancelárie, podľa zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Žiadosť o ďalšie informácie, dohodnutie si obhliadky alebo nahlásenie nepresnosti na stránke. Po odoslaní tohto formulára sa budeme snažiť, aby sme čo najskôr vyhoveli Vašej požiadavke.

Meno a priezvisko*
E-mail*
Telefón*
Opíšte text na obrázku*

Podobné nehnuteľnosti

107 atraktívnych pozemkov v novej mestskej časti
107 atraktívnych pozemkov v novej mestskej časti107 atraktívnych pozemkov v novej mestskej častiTOP Ponuka - Na predaj50,00 €/m2
Stavebný pozemok Považské Podhradie, rovina, slnečný.
Stavebný pozemok Považské Podhradie, rovina, slnečný.Stavebný pozemok Považské Podhradie, rovina, slnečný.TOP Ponuka - Na predaj70,00 €/m2
Stavebný pozemok v novej IBV, krásne prostredie.
Stavebný pozemok v novej IBV, krásne prostredie.Stavebný pozemok v novej IBV, krásne prostredie.TOP Ponuka - Na predaj28 872,00 €
Pekný pozemok pod Rozkvetom
Pekný pozemok pod RozkvetomPekný pozemok pod RozkvetomPonuka - Na predaj26,00 €/m2
Pekný stavebný pozemok - Sverepec
Pekný stavebný pozemok - SverepecPekný stavebný pozemok - SverepecPonuka - Na predaj37,00 €/m2
Pozemky pod RD - Hliny
Pozemky pod RD - HlinyPozemky pod RD - HlinyPonuka - Na predajdohodou

Chcem predať

Chcem kúpiť

Zľava!

Chata v peknom prostredí a s pekným výhľadom.
Chata v peknom prostredí a s pekným výhľadom.Chata v peknom prostredí a s pekným výhľadom.Ponuka - Na predaj33 000,00 €
Zľavy
Neprehliadnite!Každému nášmu zákazníkovi poskytujeme zľavy aj na vybrané produkty a služby. Napriklad 7,5% zľavu na vstavané skrine spoločnosti Komandor. Radi Vám poskytneme ďalšie informácie.-15 %

Vývoj cien

byty1042.33 €/m2
domy692.89 €/m2
novostavby907.88 €/m2
pozemky29.55 €/m2

Slovník

Ak na stránke nájdete odborný výraz, ktorému nerozumiete, zadajte ho do políčka a v slovníku môžete vyhľadať jeho vysvetlenie:

O cene alebo o prípadnej zľave všetkých nehnuteľností rozhoduje vždy predávajúci.

Správy

YIT urýchľuje Stein2, do predaja idú posledné byty

Výstavba komplexu Stein2 na mieste bývalého pivovaru v bratislavskom Starom Meste rýchlo napreduje. Developerská spoločnosť YIT Slovakia spustila predaj posledných 105 bytov. Celý projekt má byť dokončený v novembri budúceho roku.

V Smokovci pripravujú 138 apartmánov, patria medzi najdrahšie na trhu

Vo Vysokých Tatrách sa celkom v tichosti rozbehla výstavba projektu Hrebienok Resort II. V tichosti preto, že svojim rozsahom ide o jeden z najväčších realizovaných projektov v našich malých veľhorách. Projekt by mal priniesť na trh 138 apartmánov.

Cyklotrasa pri Dunaji bola „hlúpo navrhnutá“, preto bola premaľovaná

Občianske združenie Cyklokoalícia organizuje v stredu protestnú jazdu na bicykli, ktorou chce upozorniť, že cyklisti sú vytlačení na cestu medzi autá a MHD. Upozorňujú na to, že v piatok 9. marca (v čase protestov) boli na dunajskej promenáde medzi Mostom SNP a River Parkom odstránené čiary, ktoré označovali cyklotrasu. Dopravné značenie bude na promenáde umiestnené dočasne na jeden rok, odkazuje primátor Ivo Nesrovnal.

Český fond kupuje haly Continentalu, Lidlu a Heinekenu v Dubnici

Nový priemyselný park v Dubnici nad Váhom zmenil majiteľa. Areál s halami viacerých medzinárodných spoločností predal developer Invest4SEE Investment Holding GmbH za 38,9 milióna eur, novým majiteľom je ČS nemovitostní fond manažovaný Reico investičnou spoločnosťou Českej sporiteľne.

Najlepšie mesto pre život je už deväť rokov Viedeň

Viedeň je už deviatykrát najlepším mestom pre život. Naopak, najhoršie sa už desať rokov žije v irackej metropole Bagdad. Vyplýva to z najnovšieho rebríčka, ktorý zostavuje konzultačná spoločnosť Mercer na základe prieskumu 231 miest. Bratislava skončila 80., najlepšie v regióne strednej a východnej Európy dopadla Praha, ktorá si udržala 69. miesto.

zdroj:etrend.sk

© 2018 Realitná, dražobná a poradenská kancelária Bc. Martin Miklovič

Adresa : Sládkovičova 1128/48, 017 01 Považská Bystrica
(budova hlavnej pošty, 2. poschodie, číslo dverí 36)
Telefón : 0908055705
E-mail : rk@realitymiklovic.sk